Skip links

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü

MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERSLE BAŞARILI OLACAĞINIZA İNANIN:

“İNANÇ GÜÇLÜ BİR SİLAHTIR”

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü
YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni diyor ki: YKS Matematik Geometri sınavlarına çalışarak anlamada, inançlı bir öğrencinin gücü sadece ilgisi olan doksan dokuz kişinin gücüne eşittir. YKS Matematik sınavlarında başarılı olmada inanç tek başına yeter ve şart değildir, ama önemli bir nedendir.  İnancın dışında başarılı olmak için en büyük yapmanız gerekenlerin başında, etkin, programlı, disiplinli ve günü güne çalışmaktır. Öğrencilik yıllarında, Matematik Geometri öğrenerek geleceğine destan yazdırabilirsiniz.

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü AYT Matematik sınavına hazırlanmak, 10 000 fit yükseklikteki uçaktan yedek paraşütsüz atlamaya benzer. Asıl paraşütüz açılmadığı zaman yapacağınız hiçbir şey yoktur. Ancak yedek paraşütüz olsaydı gereğini yapardınız. YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeniniz sizin öğrencilik yaşantısının bir yedek paraşüt görevini görür. Sizin ne zaman TYT Matematik sınav konularını anlamadığınızı tespit eder. Etkin YKS Matematik ile ilgili sorularını çözerek ana paraşütsüzün açılmasını sağlar.

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, YKS Matematik sınavlarını başaracağına inançlı olan bir öğrencinin, Matematik derslerini planlı programlı ve etkin çalışırsa mutlaka başarır. İnançlı olun dendiğinde genellikle herkesin aklına din gelmektedir. Bunun en büyük sebebi, inanç kelimesinin yüzyıllar boyunca dinler tarafından kullanılan önemeli bir kelime olmasıdır. İnançlı olmayan bir kişinin dindar olmayacağı düşünülür. Ancak burada bahsedilen inanç dini bir kavram değil, sizleri okul yaşantınızda ders çalışmayı bir “tercih” olarak değil, “inanç” olarak düşünmeniz ve dolayısıyla sizi başarıya ulaştıracak bir düşünce biçimidir. İnançlar hedefimize giden yolda haritamız, pusulamız amacımıza ulaşmayı garantileyen aracımızdır. İnancımız ve onlardan yararlanma yeteneği olmazsa öğrenciler bütünü ile güçsüz kalabilir. Matematik dersini başarmak için inancınız olursa, eyleme geçme isteğiniz artar ve bu durum da sizi başarıya götürür. Çalışma inancımız, ne istediğinizi görmenize ve onu elde etmenize yardımcı olacaktır.

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninden TYT Matematik konuları tam olarak öğrendiğinizde, mutlu olmanızı, neşelenmeniz artar ve sınav kaygısını yaşama düzeyiniz azalır. İnanç ruhumuza ve sinir sisteminizin en uç noktalarına kadar gönderdiğiniz mesajlardır. Bu mesajların nasıl olduğu ve hangi düzeyde frekansa sahip olduğu, ne kadar başarılı olacağınızı veya ne kadar başarısız olacağınızı belirleyecek önemli bir güçtür.

YKS Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninden YKS Matematik Geometri konularını öğrenirken anlama inancını tam olması dileğiyle…

04.08.2019

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

 

 

 

 

 

Leave a comment