Skip links

Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi

Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi

Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi
Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi

Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi öğretmeni diyor ki : YKS Matematik Sınavlarına hazırlanırken, geçmişteki Matematik Geometri bilgilerinizi öğrenmek mi istiyorsanız? O zaman bugünkü Matematik Geometri durumunuza bakın. Eğer Matematik Geometri için geleceğinizi görmek istiyorsanız, bugünkü Matematik Geometri ders çalışmalarınıza bakın. Matematik Geometri bilgilerinin durumunu haritanın neresinde olduğunu bilen bir öğrenci, gideceği yere çabuk karar verir. TYT Matematik problemini çok iyi çözmek için: Düşünmek-Planlamak-Denemek-Yapmak-Tekrar Yapmak- Yenisini Yapmak-Yapamaya Devam Etmek-Başarı. Matematik Geometri öğrenmek için beyniniz uyuyan bir dev gibidir. Son yıllarda psikoloji, eğitim, Biyokimya, Fizik ve Matematik alanlarında yapılan araştırmalar beyninizin açığa çıkardığı gücün hayal edildiğinden çok daha fazla olduğunu biliyor musunuz?

Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi öğretmenine göre, öğrendiğiniz Matematik Geometri bilgilerini  beyne aktarmak çok önemlidir. Matematik Geometri  bilgilerini beyne kayıt edebilme konusunda birçok çalışmalar yapılmıştır. Yıllar önce Konfüçyüs öğrencinin iç dünyasındaki bilgi eksikliği ve bunun nasıl kapatılabileceği üzerine çok  düşünmüştür. Sonunda şuna karar vermiştir:

Matematik Geometri bilmeyen ve bilmek isteyen çocuktur, öğretin ona.

Matematik Geometri bilen ve bildiğini bilmeyen uykudadır, uyandırın onu.

Matematik Geometri bilmeyen ve bilmediğini de bilmeyen akılsızdır, sakının ondan.

Matematik Geometri bilen ve bildiğini de bilen liderdir, izleyin onu.”

Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi öğretmeninin size çok iyi tavsiyesi var. Beyninizi başarıya götürecek Matematik Geometri bilgileriyle beslemelisiniz! YKS Matematik sınavlarında başarılı olmak için beynimizi hangi bilgilerle beslemelisiniz? Mantık yine hep aynıdır. Beyninize ne verirseniz, size onu geri verir. Beyninizi başarıya götüren Matematik bilgilerle beslerseniz başarıya, diğer durumlarda ise başarısızlığa yönelirsiniz. Beyninizi başarıya yönlendirmek için iki ana yol vardır: Gerçek yaşantılarla beyni beslemek ve Hayal gücü ile beyni beslemek. Eğer hayat hedefiniz pop müzik sanatçısı olmak ise, beyninizi iyi konserlerdeki görüntü, ses ve his ile desteklemelisiniz. Eğer yazar olmak istiyorsanız büyük imza günlerinde orada olmalısınız. Olmak istediğiniz yeri önceden kendinize yaşatmalısınız. Şayet çok iyi bir üniversitede okumak istiyorsanız; YKS Matematik Geometri sınavına çok çalışmalısınız. Beyni gerçek başarı görüntüleri ile beslemeye çalışmanın en kötü yanı ise, bazen hedefi yakalayamadığınız zaman hayal kırıklığı yaşamaktır.

Beylikdüzü En İyi Birebir Matematik Dersi öğretmenine göre, ideal öğrencilik yaşantınızı, kendi en iyi halinizi zihnimizde canlandırmak, onu akli gözlerinizle görmektir. Gelecekte yaşantınızda görmek istemediğimiz sonuçları önceden yaşamaktır. Gelecekte olmak istediğimiz yeri en iyi ayrıntıları ile hayal edin. Hayalimizde canlandırdıklarıyla da, hafızamıza gerçek görüntüler gibi kaydedilip arşivlenebilir. Yapılan bilimsel çalışmalara göre, hayal edilen görüntülerle gerçek görüntüler arasında, beyni ve dolayısıyla bedeni etkileme bakımından önemli bir far olmadığı gözlenmiştir.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere, YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken ruhunuzu canlı tutmaya yetecek kadar mutluluk diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

10.02.2020

Leave a comment