Skip links

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni

BAKIRKÖY MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİ

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni
Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni şöyle der: AYT sınavı için Matematik Geometri çalışma becerisi ya da “kendini ders çalıştırabilme yeteneği” olan bir öğrencinin hayatta sahip olabileceği en büyük avantajıdır. Bu şans öğrencinin içinde ve kendi ellerinde olan bir en büyük güçtür. Bu durumu gören Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni “Ne kadar Matematik çalışırsanız, o kadar başarılı olursunuz.” Demiştir.

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni Napolyon ile ilgili çok etkilendiği bir hikâyesi vardır. Napolyon’unun bir generali savaşı kaybeder. Napolyon onu yanına çağırır: “Savaşı neden kaybettin?” diye sorar. General uzun bir nedenler listesi hazırlamıştır. İlk cümlesi şu olur: “çünkü üzgünüm, barutumuz bitmişti! İkinci olarak …” Napolyon hemen generalin sözünü keser. “Tamam, General” der.  Diğerlerini saymanıza gerek yok!”

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni için, savaşı kazanmak için barut ne kadar gerek ise, YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavı için netlerini artırmak için çalışmak şarttır.  Barut bittiğinde savaşı kazanma ihtimaliniz kalmamışsa, çalışmadan bu sınavı çalışma ihtimaliniz de o kadar kalmamıştır. Nasıl ki, bittiğini anlattıktan sonra, diğer nedenlerin hepsi “hikâye” haline geliyorsa. Siz de Matematik Geometri dersini çalışmadıktan sonra, “sınavı kaybetmenize sebep olduğunu düşündüğünüz” tüm nedenler “hikâye” olur.

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni göre, öğrencilik hayatınızın dönüm noktalarından biri üniversite YKS = TYT + AYT giriş sınavlarıdır. Bu sınavlarla kazanacağınız bölüm ve sonrasında edineceğiniz meslek sizin bundan sonra yaşam biçiminiz olacaktır. Böylesine önemli bir önemli YKS = TYT + AYT Matematik ve Geometri sınavlarına hazırlanmanın temel şartı: “Yeni Sınav Sistemi”ni bilen Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni ile devam etmelidir. Ruhuna uygun, anlaşılır ve güvenilir Halkalı Matematik Özel Ders öğretmeni de olabilir. Sınava hazırlanırken Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni size anlattıkları gözden geçiriniz.

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni her yıl yıl yapılan sınavlarda çıkan sorulara göre güncelleştirilen bu ders notlar ile TYT ve AYT sınavlarını kazanmanız çok kolay olacaktır. Toplumsal değişim ve gelişmenin giderek ivme kazandığı bilinmektedir.  Bilgi, beceri ve iletişim teknolojilerinin öğrencinin hayatının her anını değiştirdiği bir yüzyılda yaşamaktayız. Yeni bilgiler, fırsatlar ve araçlar AYT Matematik dersine bakış açınızı, TYT Matematik dersinden beklentilerinizi, Matematik-Geometri biçiminizi ve hepsinden önemlisi Matematik öğrenme ve öğretme süreçlerimizi yeniden şekillendirmek gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni YKS = TYT + AYT Matematik-Geometri sınavına hazırlarken takip ettiği yöntemler şudur:

-YKS = TYT + AYT Matematik Geometri konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri, olabildiği ölçüde Matematik Geometri derslerinin sembollerle örülü soğuk yüzünü göstermemelidir. Bol miktarda örneklerle öğrencinin anlayacağı dilde anlatmaktır. Böylece öğrencinin konuyu TAM ÖĞRENME’sini sağladıktan sonra, kendi başına soru çözmesini sağlanmalıdır.

 TYT ve AYT Matematik sınavı için, Bakırköy Matematik Özel Ders Atakent Öğretmeni, isteklerini üniversitenin kapısını aralaman tatmin etmeye yetecek denli netler diler.

Cevat Karakayalı

10.07.2018

 

 

 

Leave a comment