Skip links

En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders

EN İYİ BEYLİKDÜZÜ MATEMATİK ÖZEL DERS

YKS MATEMATİK DERSİNİ ASLA BIRAKMA

En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders
En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders

En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni der ki: Hayata yolculuk matematikle başlar! Hayatta her şey mümkündür. Çalışmadan geçmeyen hiçbir başarı ya sürekli değildir ya da yoktur.  En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders sizlere ne göreceğini söyleyen değil, nereye bakacağınızı gösterendir. Bugünün çocuklarını dünün yöntemleri ile eğitirseniz yarınlarından çalarsınız.

En İyi Beylikdüzü Matematik için, En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni şöyle düşünüyor:  Matematik ve Geometri için YKS sınavlarına üç mevsim kaldı; yaklaşık 10 ay gibi bir süre… Haziranda YKS var. Çok yoğun bir çalışma temposu içinde bunaldığınız, sıkıldığınız anlar olacaktır. Bazen çalışmalarınızın denemelere yansımaması moralinizi bozacaksınız, çalışma isteğinizi kırılacaktır. Çalışmalarınızın mutlaka faydasının olacağınızı unutmayın. Eksikliklerinizi tamamladıkça, daha fazla soru çözdükçe bu yansımayı göreceksiniz. Şimdi çalışmaya başlama zamanıdır. Sabır her şeyin ilacı olduğunu unutmayınız. Her başarı sabırlı çalışmalarla mümkündür.

En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni, yoğun çalışma ve arzusu ile kaygı ve stresinizin arttığını hissedebiliyor. Bu stresin bir kısmının çalışmalarınızı motive eden bir etken, bir itici kuvvet olduğunu bilmelisiniz. Stresin yıkıcı, bozucu olan kısmı ile mücadele etmek gerekir. Bu mücadeleyi verirken, durumunuzla ilgili Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmeninizden ve diğer öğretmenlerinizden yararlanmalısınız. Onlarla sohbet etmelisiniz. Sizin ailenizin ilgi ve desteğini almak da size yardımcı olacaktır. Unutmayın ki, stresin en büyük çözümü kendinize olan inancınız ve çalışmalarınızdır. Yoğun çalışma performansınız için de AYT Matematik, Geometri konularının yetişmeyeceği endişesi de stresi artıran bir etken olacağını unutmayın. Bu durum YKS Matematik dersini çalışmayı engelleyen de bir durum oluşturmaktadır.

En İyi Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni der ki: YKS Matematik-Geometri konuların yetişmesi ile ilgili:

  • Planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz, kalan günlerde daha fazla etkin ve verimli çalışırsanız Matematik ve Geometri konularını yetiştirmeniz mümkün olabilir. Başka faaliyetlerinizin zamanından çalabilirsiniz.
  • Kalan zaman içinde birçok konunun yetişmeyeceğini düşünmemesiniz, yetiştiremeyeceğim düşüncesini abartmamalısınız ve derslerinize çalışmanız gereken konuları belirlemeli, bu çıkan duruma göre plan yapmalısınız.
  • Çalışırken çok zaman kaybediyor olabilirsiniz. Dinlenme aralıkları vermek daha verimli çalışmanızı sağlayabilir. Daha kısa zamanda daha fazla Matematik-Geometri sorusu çözebilirsiniz.

Derslerin yetişip yetişmeyeceği konusunda asla önyargılı olmayın, olumsuz düşünceler kapılmayın. Bu duygu ve düşüncelerle hareket edip asla pes etmeyin. Einstein “Zorluklar, içerisinde fırsatlar bulundurur.” Diyerek zorluğa girmeyenin bu fırsatları yakalayamayacağını anlatmaktadır. Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir Öğretmeninizin ve anne –babanızın, kendinize yakın hissettiğiniz arkadaşlarınızın fikirlerini alırsanız doğru karar vermenizde size yardımcı olacağına inanıyorum. Çocuğunuzun başarı veya başarısızlığı başına gelen olaylara göre değil de, olaylara yüklediği anlama göre şekillenir.

Başarı için çalışmaya inancınız her şeyden daha fazla olsun.

Cevat Karakayalı

05.08.2018

Leave a comment