Skip links

Geometri Birebir Özel Ders Beylikdüzü

Geometri Birebir Özel Ders Beylikdüzü

GEOMETRİ NASIL ÖĞRENİLİR?

GEOMETRİ & MATEMATİK ÇALIŞARAK ÖĞRENMEK İÇİN ARKADAŞLARINI BIRAK, SEN ONLARDAN FARKLISIN!

Geometri Birebir Özel Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki: Öğrencilik yıllarımda gördüm ki hayat bir sevinçtir. Büyüdüm gördüm ki hayat bir Matematik Geometri çalışmadır. Matematik Geometri çalıştım gördüm ki Matematik Geometri çalışma bir sevinçtir. Matematik özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, Öğrenciler asla tembel değildir. Sadece kendilerine esin kaynağı oluşturacak kadar güçlü hedefleri yoktur. YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanırken “sen değişirsen talihin de değişir.” Öğrencilik yıllarında Geometri & Matematik dersini anlamak için değişik yapmakla başarılı olanlar, değişikliği kendilerinden başlayanlardır.

Geometri Birebir Özel Ders Beylikdüzü Hocasına göre, dünyada önüne çıkan bütün Matematik 6 Geometri sorularını çözsen bile, sabah olduğunda yataktan çıkıp keyfini çıkaracak gücün yoksa fark etmez. İşte en kötü durum da budur. Matematik & Geometri dersinde sahip olduğun bilgiler değil onlarla ne yapabildiğin önemlidir. Geometri & Matematik derslerini çalışarak öğrenirken dakiklik, düzen, azim ve bir seferde bir Matematik dersinin bir konu üzerine odaklanma kararlığı gibi alışkanlıkların olmalıdır.  Matematik dersinde başarılı olabilmek  için bunlar şattır.. Nerede olursan ol Matematik dersinde zirveye ulaşmak istiyorsan, Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeninden taktik almalısın. Alışkanlığın gücünü fark etmeli, alışkanlıkları yaratanın da senin yapıp ettiklerin olduğunun farkına varmaya başlarsan başarmak için ilk adımı atmış olursun. Seni yarı yolda bırakabilecek alışkanlıkları bırakmalısın. Matematik & Geometri dersinde arzu ettiğin başarıya ulaşmana yardımcı olacak yetenekleri, alışkanlıkları geliştirerek gerekli uygulamalar için davranış değişikliğine gitmelisin.

Geometri Birebir Özel Ders Beylikdüzü Hocası için Geometri & Matematik dersleri öğrenmek için, kendine özgü yeni öğrenme tekniklerine yönelmek ve yapmak önemlidir. Geometri & Matematik derslerinde başarılı olmak istiyorsan odaklanmayı öğrenmelisin. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası ile Matematik konularını öğrendikten sonra iyi çalış, eğlendiğin zaman eğlen, Matematik çalışma ile eğlenceyi ve bilgisayar oyunlarını oynamayı birbirine karıştırmamalısın. Her şeyin hakkını severek yapmalısın. Matematik dersinde farklı bir sonuç almak istiyorsan farklı bir şey yapmalısın. Aynı şeyleri yaparsan aynı netleri elde edersin. Farklı düşün ki farklı olasın!

Beylikdüzü Matematik Özel Ders hocası, sizlere inanıyor ve sizlere Geometri & Matematik derslerinde başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

06.05.2020

 

Leave a comment