Skip links

Özel Matematik Ders Beylikdüzü

ÖZEL MATEMATİK DERS BEYLİKDÜZÜ ÖĞRETMENİ İLE MATEMATİK SINAVI İÇİN AMACINI BELİRLE

Özel Matematik Ders Beylikdüzü
Özel Matematik Ders Beylikdüzü

Özel Matematik Ders Beylikdüzü öğretmeni diyor ki, Özel Matematik Ders ile YKS Matematik sınavına hazırlanmak, akıntıya kürek çekmek gibidir, durduğun anda geri gidersin. Özel Matematik için bütün büyük işler küçük başlangıçlarla olur. Beylikdüzü Matematik Özel Ders ile başarı varış noktası olmayan bir yolculuktur. Bu yolculukta geçici başarısızlıkların seni yenmesine izin vermemelisin. Geometri için her bir engel kararlılığınızı daha da güçlendirmelidir. Özel Matematik Ders Beylikdüzü hocası ile öncelik sıralamana göre zaman yönetimi geliştir. Öncelik sıralaman tamamen senin elinde olduğunu unutma! Beynindeki nöronlara bağlantı kur ve hayalini çizdir. YKS = TYT + AYT Matematik sınavları sizin ne ifade ediyor?

Özel Matematik Ders Beylikdüzü öğretmeni soruyor? Siz de YKS matematik sınavı hangi duygu ve düşüncelerin oluşmasına neden oluyor?  Bu sorulara vereceğiniz cevaplar Matematik Geometri sınavlarında başarıya ulaşmada oldukça belirleyicidir? Çünkü sınav için nasıl bir anlam yüklüyorsak, Matematik YKS Matematik sınavlarına hazırlık süresi içinde sınav ile ilgili yaşadıklarımıza vereceğimiz tepkiler de bu istikamette olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerimiz de sınavın sonucunu etkileyecektir. Sınavın bizde meydana getirdiği etki ölçüsünde, ya amaçlarımıza ulaşmamızda bir araç olacak ya da sevmediğimiz, kızgınlıkla, kaygıyla baş etmeye çalıştığımız bir amaç haline gelecektir. İşte başarıda belirleyici olan bu görüş açısıdır. Başarı ve başarısızlıklarımızın altında bu görüş açıları ve kendimizi gerçekten sınava nasıl hazırlayacağımızı bilememek yatmaktadır.

Özel Matematik Ders Beylikdüzü öğretmeni diyor ki: YKS Matematik Geometri sınavlarında başarılı olabilmek için neler yapabilirsiniz? Hangi tür bir sınava hazırlandığınız öğrenin. Hazırlandığınız sınavın ( teknik yapısı, Matematik soru dağılımı) ve psikolojik hazırlık ( motivasyon düzeyini en üst seviyede tutma, dikkat ve konsantrasyonu sağlama, kaygıyı kontrol etme ve sağlıklı bir mesleki karar süreci geçirme) boyutu olduğunu asla unutmayın. Hedefler çok önemlidir. Hedeflerinizi önceden belirleyin. Başarıya odaklı bir çalışma temposu oluşturun. Verimli ve etkili öğrenme teknikleri kullanın. Özel Geometri dersleri ile YKS = TYT + AYT sınavları sürecinde çok değil, verimli disiplinli ve etkin çalışma yöntemlerini kullanın. Zamanlamanızı iyi değerlendirin. Hazırlayacağınız programda ders ve sosyal hayatı da dengeleyin. Girdiğiniz sınav sonuçlarını sağlıklı bir biçimde iyi değerlendirin ve sizin netlerinizi artıracak stratejileri belirleyin. Unutmayınız ki,  siz Özel Matematik Geometri dersleri için neye hazırsanız, o da sizin için hazırdır.

Özel Matematik Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere, YKS Matematik sınavları için aydınlık bir bakış açısına sahip olmana yetecek denli güneş diler.

Karakayalı, Cevat

12.09.2018

 

Leave a comment