Skip links

Bahçeşehir Özel Matematik Ders

BAHÇEŞEHİR ÖZEL MATEMATİK DERS İLE

YKS = TYT + AYT

MATEMATİK İÇİN BAŞARIYLA İLGİLİ CEVAPLARI NEREDE ARAMALIYIZ?

Bahçeşehir Özel Matematik Ders öğretmenine göre, YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavı için başarı, yeterli nedeniniz varsa sizinle gelecek ve bunun sonucunda Matematik Geometri sınavlarını başarabilirsiniz. Matematik Geometri için olumlu olmalısın fakat çok dikkatli davranmalısın. Bazen gaza, bazense frene basmanız gerekebilir.

Bahçeşehir Özel Matematik Ders
Bahçeşehir Özel Matematik Ders

Bahçeşehir Özel Matematik Ders öğretmeni der ki: Matematik Geometri için beyin soru cevap yöntemi ile çalışır. Beyin önce bir Matematik sorusuna kilitlenir, sonra ona cevap bulur, sonra cevaptan yeni bir soru çıkartır ve yeni bir cevap bulur. Doğru sorular doğru cevapların bulunmasını sağlar. YKS Matematik Geometri dersleri için beynin bu doğal çalışma prensibine uygun davranmak önemlidir. Matematik Geometri derslerinde başarının değişen taktik ve çözümlerini değil, değişmez sorularını beyninize yerleştiriniz. Başarıyı “ezbersiz öğrenme” nin bilinen en iyi yolu budur.

Bahçeşehir Özel Matematik Ders Atakent öğretmenine göre,  “Herhangi bir TYT Matematik sorunu çözmek istiyorsanız, şu üç temel soruyu kendinize sorun,” der.

  1. Matematik Geometri için ne yapabilirim?
  2. Hangi kaynaklardan faydalanabilirim?
  3. Hangi Matematik Geometri Özel Ders Öğretmenine sorabilirim?

Bahçeşehir Özel Matematik Ders öğretmenine göre: Öğrenciler başarmak istedikleri derslerin bilgisini nereden öğrenebilir?  Yukarıdaki soruların cevaplarını nerede aramak gerekir? Eğer okulda veya kendi kendinize öğrenemiyorsanız, birebir YKS Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü alabilirsiniz. Başarı hakkındaki fikirlerinize çok dikkat etmelisiniz. Bunun nedeni ise herkes kafasının içindekini hayatında yaşar. Başarı hakkındaki bilgi, inanç ve düşüncelerimizin sonuçlarını yaşıyoruz fakat bunu göremiyoruz çünkü YKS Matematik Geometri derslerindeki başarısızlığımızın nedenlerini kendi dışında arıyoruz. Kafanızdaki başarı hakkındaki fikirlerin ne kadar doğru olduğunu görmek istiyorsanız öğrencilik yaşantınızda ne kadar Matematik Geometri derslerinden başarılı ya da başarısız olduğunuza bakmalısınız!

Bahçeşehir Özel Matematik Ders Bakırköy öğretmenine göre, TYT Geometri öğrenmenin kritik noktalarından biri de bir başarı projesine sahip olmaktır. Başarı başarıyı öğretir ilkesine inanmalısınız. Başarı en hızlı problem çözerken öğrenilir. Matematik Geometri için kendi başarı taktiğini kendin üretebilirsen o zaman başarmayı öğrendin demektir. Başarılı olmayı öğrenmek için kullanabileceğiniz kaynak kendininsinizdir. YKS Matematik Geometri problemini bir kez çözdüm, bir kez daha yapabilirim şeklinde düşünmelisiniz.

  1. Öğrencilik hayatınızda en büyük başarınızı tespit edin.
  2. Başardığınız anda neler hissettiğinizi tam olarak, defalarca zihninizde tekrar yaşayın. Bu durum ise sizin motivasyonunuzu artırmış olacaktır.
  3. YKS Matematik Geometri derslerinde başarınızı hangi özellikleriniz sayesinde başardınız, hangi engelleri aştınız ve hangi stratejileri kullandınız yanın.
  4. Kendi kişisel başarınızı her yönü ile inceleyin ve yeni amaçlarınız için hedeflerinizi elde etmek için kullanabileceğinizi düşünün.

Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

C12022018

Leave a comment