Skip links

Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders
Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders öğretmeni soruyor? YKS = TYT + AYT Matematik sınavları için “Daha olumlu Düşünmek”  ister misiniz?  “Daha Olumlu Düşünme” tüm potansiyelinize erişmeye ilerlemekten sizi alıkoyan ve engelleyen nedenlere karşı bir iç görü kazandırma niteliğindedir. Ayrıca AYT Matematik problemlerini çözme amaçlarınızı nasıl seçeceğinize ve nasıl gerçekleştireceğinize dair Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders Öğretmeniniz size fikirler, pratik öneriler Matematik problemlerini çözme teknikleri sunmaktadır.

Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders diyor ki: Biricik çocuğunuzun gelişmesi ve yaşama hazırlanması bakımından YKS = TYT+ AYT Matematik sınava hazırlık döneminin size önemli fırsatlar verdiğini biliyor musunuz?

  • Size, çocuğunuzu daha yakından tanıma fırsatı verebilir.
  • Çocuğunuza, kendini daha iyi tanıma fırsatı verebilir.
  • Size ve çocuğunuza, yaşam üstüne konuşma ve birbirinize ilişki kurma fırsatı verebilir.
  • Hedef belirleme fırsatı olabilir.

YKS Matematik sınava hazırlama döneminde hem çocuğunuz hem siz, yaşamdan ne beklediğiniz konusunda düşünmek ve bu konuda sık sık konuşmak durumunda olacaksınız. Hem siz hem de çocuğunuz, şu öğrencilik yaşantısında gerçekten gönlünüzün muradının ne olduğu konusunda etkileşim kurma fırsatı bulacaksınız. Bu tür konuşma ve etkileşimleri bazı ana babalar çocukları ile ömür boyu kurmamış veya kuramamıştır.

  • Planlamayı öğrenme fırsatı olabilir.

YKS Matematik sınavları için hedef belirlemek çok önemlidir. Ancak o hedef varmak için bir plan geliştirmeyi becermek gerekir. Matematik YKS sınava hazırlık döneminde siz ve çocuğunuz, bir etkileşim içinde ilişkinizi sürdürürken, hedeflerinize ulaşmak için ne gibi bilgi ve becerilere gereksinim duyduğunuzu, bu bilgi ve becerileri nasıl elde edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Kısa ve uzun vadeli olarak neler yapmanız gerektiğini konuşabilirsiniz.

  • Disiplinli çalışma alışkanlığı geliştirme fırsatı olabilir.

Matematik Geometri sınava hazırlık, disiplinli çalıştırmayı gerektirir. Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni öğrencisine disiplinli bir matematik Geometri dersini çalışma bilincini oluşturabilir. Hem siz, hem de çocuğunuz bu dönemde disiplinli bir biçimde çalışarak planlama yapmayı ve hedefe ulaşmayı öğrenebilirsiniz.

  • Zamanı verimli kullanmayı öğrenme fırsatı olabilir.
  • “Çok çalışma” ile “etkili ve verimli çalışma” arasındaki farkı göstererek daha etkili bir öğrencilik yaşamı oluşturmayı öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü Birebir Matematik Özel Ders öğretmeni, yazının, anne ve babalar için benim gibi hisseden insanların sayını artırması dileğiyle… Başarılar dilerim.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

29.032019

 

 

 

 

Leave a comment