Skip links

Beylikdüzü En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Kursu

Beylikdüzü En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Kursu

Beylikdüzü En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Kursu Hocası diyor ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken verimli ders çalışma tekniklerinin iyi bilmeniz gerekir. Amaç belirlemek, planlı,  programlı çalışmak ve zamanın iyi kullanılması ve planlaması gerekir. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasını etkili dinlemeniz gerekir. Not tutmak, ekili dinlemek ve özet çıkarmak çok önemlidir. En İyi matematik Özel Ders Beylikdüzü hoca gitmeden önce ön hazırlık yaparak gitmesi gerekir. Periyotlar halinde tekrar yapmak ve periyotlar halinde tekrar yapmak gerekir. Zorlanılan dersin kenarı bırakılması ve farklı kaynaklardan test çözülmesi gerekir.

Beylikdüzü En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Kursu Bahçeşehir hocasına göre, YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanırken, öğrendiğiniz Matematik bilgi ve kavramaları unutmamaya en iyi ilaç: TEKRAR… TEKRAR… YİNE TEKRAR! Düzenli tekrar yapmayan öğrenci, daha önce öğrendiği Matematik ve Geometri bilgileri çok az hatırlayacağı için, bilgiler arasındaki bağlantıyı kurmakta zorlanır ve verimi düşer. Bu da zaman ve emek kaybı demektir. Bu durum da kısır döngüye ve umutsuzluğa yol açar. Öğrencinin başarması için düzenli tekrar şarttır.

Beylikdüzü En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Kursu Bahçeşehir hocasına göre, üniversiteye girmek için, başarının ilk koşulu TYT Matematik sınav sisteminin gerçeklerini bilmeniz ve başlangıç hamlesini buna göre yapmanızdır. Beylikdüzü Matematik Geometri Özel Ders hocası olarak ben, başarıyla sonuçlandıracağına inandığım bir yarışın startını vermeye hazırım. Birlikte başladığımız bu yolculuğun bir “başarı yolculuğu” olacağına, mutlulukla tamamlanacağına yürekten inanıyorum. Belirsizlik insanı yorar, bilmediği şeyler de insanı korkutur. Bu yolculuğun başarı ile sonuçlanması için yola çıkarken hiç bir şeyin belirsiz ve karanlık bırakılmaması gerekir. İşte Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeniniz bu işlevi yerine getirmek, sınavla ve çalışma sistemiyle bilmedik hiç bir şey bırakmamak üzere hep yanınızda olacaktır.

Beylikdüzü En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Kursu hocasının amacı, varacağınız limana sizi yormadan, üzmeden tehlikelere atmadan ulaştırmaktır. Başarıya giden yolu çok iyi biliyorum. Sizin ilk defa karşılaşacağınız engelleri, yaşayacağınız sıkıntıları ben defalarca yaşadım. Eğer siz bana güvenir, önerilerime kulak verirseniz oluşturacağımız sinerji sizleri dileklerinize ulaştırır. Bu güne kadar elde ettiğim sonuçlar bunun en somut kanıtıdır. Hayatta başarı bazen önümüzdeki sürece nasıl baktığımız ile ilgilidir. Eğer YGS sınavının senin için ne anlama geldiğini bilirsen hedefe ulaşman için elinde bir ip ucu olur.

Beylikdüzü En İyi Matematik Üniversite Hazırlık Kursu Hocası için, YKS Matematik//Geometri  sınavları, sizde hangi duygu ve düşüncelerin oluşmasına neden olduğunun cevabı, sizi başarıya ulaşmanızda oldukça belirleyici rol oynar. Çünkü sınava nasıl bir anlam yüklüyorsak, hazırlık süreci içinde sınav ilgili yaşadıklarımıza vereceğimiz tepkiler de bu yönde olacaktır. Bu da otomatik olarak üniversitedeki tercih edeceğimiz bölümü etkileyecektir.

Öncelikle, YKS Çıkmış Matematik Geometri sorularını tam olarak çözmemiz inanç mı yoksa tercih mi? Diye kendimize sormamız gerekmektedir. Aşağıdaki tablo hangisini seçtiğinizde sonucun nasıl olacağını size anlatmaktadır. Bu tablodaki yorumları dikkatlice incelediğimizde bir şey inanç ise, bunu başarmamız kesin sonucu çıkmaktadır.

 

MATEMATİK ÖĞRENMEK TERCİH İSE,                               MATEMATİK ÖĞRENMEK İNANÇ İSE,

 

– Yapmak zorunda Olduğunuz için Yaparsınız.                          – İstediğiniz için Yaparsınız.

– İstediğiniz  zaman Yaparsınız.                                                        – İsteseniz de, İstemeseniz de Yaparsınız.

– Yalnızca bir seçenek Olarak görürsünüz.                                    – Zorunluluk olarak Görürsünüz.

– Zorlanınca Değiştirirsiniz.                                                               – Asla değiştiremezsiniz. 

– Açık bir tanım veremezsiniz.                                                          – Ulaşılabilir ve değerli Bir hale getirirsiniz. 

– Ulaşamayabilirsiniz.                                                                           – Kesinlikle ulaşırsınız. 

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere, başarı  azminin, yaşama sevincinin asla eksilmediği ve dileklerinize ulaşmanızı diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

29.05.2021

 

Leave a comment