Skip links

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders Hocası diyor ki: Matematik dersinde en zor problemi çözen iki savaşçı: sabır ve zamandır. Tecrübe, Matematik dersini çalışırken yaptığın hatalarına verdiğin isimdir. Matematik öğrenme konusunda ümidini kaybetmiş olan bir öğrencinin kayıp edecek başka bir şeyi yoktur. YKS Matematik & Geometri sınavlarına çalışmak uçup giden bir alışkanlıktır. Bırakması çok kolay, yeniden başlaması çok zor bir alışkanlıktır. YKS Matematik & Geometri sınavlarından başarılı olmak için, kurallarınızı koyun. Disiplinli bir şekilde çalışın. Asla taviz vermeyin. Başaranlar başarılarını, kazanamayanlar bahanelerini konuşurlar. YKS Matematik & Geometri sınavlarında nerede yanlış yapıldığının ve bu yanlışın neden yapıldığının çabucak kavranması gerekir. Yanlış yapmanızın birkaç sebebi vardır. İşte en önemlileri: Konu eksiği, İşlem hatası ve dikkatsizlik, Okuduğunu iyi anlayamama, Konu ile ilgili bilgi eksikliği, Konuyu birbirine karıştırmadır.

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders Hocası soruyor? YKS Matematik & Geometri sınavlarında netlerinizi artırmaya hazır mısınız? Öğrenci hayatının önemli dönüm noktalarından biridir. YKS Matematik & Geometri sınavları için, nerede, ne zaman ve hangi şartlarda nasıl bir eğitim alacağınıza bu sınavlardaki sonuçlar çok etki eder. Belki hangi meslek belki hangi lise veya hangi üniversite sorusunun cevabı bu sınavların sonucunda saklıdır. Bu yüzen sınavlara hazırlanan öğrenciler bu sınavları ciddiye almalı ve çevresindeki bireyler de bu yöndeki telkinleri daha fazla önemsemelidirler.

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders
Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders Beylikdüzü Hocasına göre, soru çözerken dikkat edilmesi noktalar:

  • Geçmiş yıllarda çıkmış olan sorular her konu bitiminde özenle gözden geçirilmelisiniz. Bu soruları çözülmelisiniz. Soru tarzları kavranmalıdır. Buradan hareketle eksik noktalarınızı bulabilirsiniz.
  • Çokça test çözerek soru çözme tarzınızı oluşturmalısınız. YKS Matematik Geometri sınav sorusu çözerken kullandığınız kısa yollar veya formüller artık tam anlamı ile kavranmış olmalıdır.
  • YKS Matematik Geometri konulara göre soru dağılımları hakkında bilgiler oturmuş olması gerekmektedir. Fazla soru çıkan konulara daha fazla ağırlık verileceğini sakın unutmayınız.
  • Çok eksik olduğunuz konu ile ilgili olarak konuları tespit edilmelidir. Eksiklikler üzerine odaklanmak YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanan öğrenciler için en önemli net artırma yöntemi ve tekniğidir.

YKS Matematik test çözme hızınızı en iyi kontrol edeceğiniz uygulama yolu denemelerdir. Eğer denemelerde soruları yetiştiremiyorsanız yavaşsınız anlamındadır. Bu durumda hızlandırmanın bir yöntemi yoktur. Siz de bilirisiniz ki bunu artırmanın tek yolu konu eksikliklerini gidermek ve bolca soru çözmektir.

Beylikdüzü Matematik Yüz Yüze Özel Ders Beylikdüzü Hocası sizlere, Gatematik Geometri soruları için aydınlık bir bakış açısına sahip olmana yetecek denli güneş diler.

Karakayalı, Cevat

25.10.2020

Math Cevat Tutor

 

 

Leave a comment