Skip links

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü

MATEMATİK ÖĞRENMEK DAVUL ÇALMAK GİBİDİR. TOKMAĞINI KİM YAKALARSA GÜRÜLTÜSÜNÜ O ÇIKARIR

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü Hocası ile yeni bir YKS = TYT+ AYT Matematik & Geometri Sınavlarına hazırlık dönemine merhaba diyoruz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere hep birlikte bir serüvendeyiz. Bu zorlu süreçte çıkacak engeller hepimizin yaşam ile ilgili ısrar ve sabrımızı ölçecektir. Üniversiteye hazırlık sizin sabrınızı ölçen, ısrarınızı belirleyen bir süreç olacağını bilin. Öncelikle aileniz, Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeniniz ve rehber öğretmenleriniz, TYT/AYT Matematik & Geometri Yeni Nesil kitaplarınız sizlerle birlikte olacaktır.

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü Hocası sizler, Üniversite meslek kazandırmanın yanı sıra yaşamınızda daha geniş açıdan bakma ve birey olma bilincinin oluşmasına yardım eder. Orta öğretimden Yüksek Öğretime Geçiş için, TYT Matematik/ Geometri Sınavında öğrencilerin çeşitli ders ve konulara yönelik yeterlilikleri ve yetenekleri ölçecektir. Bu sınavdan belirli taban puanını aşan öğrenciler, AYT -Alan Yeterlilik Sınavı’na katılabilecektir.

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü
Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü Hocasına göre; sistem ne kadar değişirse değişsin, değişmeyen tek gerçek şudur ki, o da ; YKS Matematik & Geometri sınavlarına kendini hazır hissedenler her zaman avantajlıdır. Şayet Üniversitede okumak istiyorsanız, oyunu kuralına göre oynamak zorundasınız. Bunun için erken hazırlık yapan, stratejik çalışan, iradesine hakim olan bu durumda başarılı olur. Ayrıca, YKS Matematik sınavlarına çalışmaya başlamak ve sürdürebilmek için sorumluluk ve kararlar hakkında istekli olmak gerekir. Bu sorumluluk ve kararları başkalarına, dış dünyaya bırakırsanız, başarınızı engelleyecek bir çok etken bulabilirsiniz. Durum bu ki, öğrenciler YKS Matematik sınavlarında başarılı olmak için nasıl bir strateji  gerektiğine karar vermekte güçlük çekiyorlar. Yapılan tüm değişiklikler  öğrenciler; “Sınavı kazanmak zorlaştı mı? Yoksa kolaylaştı mı? biçiminde değerlendiriliyor. Bu durum da Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni önem arz ediyor.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası olarak, bu sayfalarda üniversiteye hazırlık döneminde sizlerle beraber olacağız. Bu birlikteliğimiz deki amaç, öncelikle çok güzel ve rahat biçimde Üniversite hazırlıkta rehberlik yapmak, mutluluklara ortak olmak, güzellikleri paylaşmak ve karşılaşacağınız zorluklara karşı yol göstermek olacaktır.

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü Matematik Hocası sizlere YKS = TYT+ AYT Matematik & Geometri Sınav sistemleri, Matematik sınavlarına yönelik ders çalışma stratejileri, sınav sistemleri ile ilgili soru ve cevaplar verecektir. Ayrıca Motivasyon ve geleceğin meslekleri hakkında da bilgi vereceğini unutmayın. Ayrıca Matematik / Geometri derslerine çalıştıktan sonra sıkıntılarınızı gidermek için dinlenmeye de yer vermelisiniz.

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü öğretmeniniz soruyor? Sorununuz Matematik dersi çalışmamak mı? Ders çalışma konusunda doğru bildiğiniz yanlışlar olabilir. Bu konuda sorunlarınız varsa öncelikle bu yanlışlıklar düzeltmelisiniz.

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü Matematik Hocasına göre, yanlış çalışma alışkanlıkları genellikle şunlardır:

-Amaçsız, plansız ve programsız çalışmak,

-Evin değişik yerlerinde çalışmak,

-Yatarak, uzanarak çalışmak,

-TV karşısında ya da müzik dinleyerek ders çalışmak,

-Sebep sonuç ilişkisini araştırmadan ezberleyerek çalışmak,

-Matematik/ Geometri derslerini başaramayacağına inanmak, anlayamadığı için dersi bırakmak,

Matematik/ Geometri derslerine ön yargılı olmak,

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocasına göre, eğer yanlış çalışma alışkanlıklarına sahipseniz, ders çalışma konusundaki sorunlarınız, büyük ölçüde bundan kaynaklanmaktadır. Matematik/ Geometri  derslerine  çalışma planı yapmak, bu sorunuzu çözecektir.

Matematik Birebir Yüz Yüze Ders Beylikdüzü hocası sizlere başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

26.09.2020

 

 

 

 

Leave a comment