Skip links

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Hocası der ki: YKS= TYT + AYT Matematik & Geometri problemleri geriye bakarak anlaşılır, ileriye bakılarak çözülür. Matematik & Geometri derslerinde çok soru soran aptal gelebilir ama aslında gerçek aptal hiç soru sormayandır. Matematik Geometri derslerinde başarının gizi ısrarla istemektir. Matematik & Geometri başarı, öğrencinin başlangıç noktası ile ulaştığı yer arasındaki farktır.

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Hocası ile Matematik & Geometri derslerini gayret ile çalışmak, öğrenciyi öğrenci eder. Ama işin zor yanı çalışmaya alışmaktır. Hiç kimse senden daha iyi değildir; ama sen ortaya bir çaba koymazsan, sen de hiç kimseden iyi değilsin. Ancak tavuk bu olayın dışındadır. Yatarak başarıya ulaşabilen tek canlı tavuktur.

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Hocası ile, Geometri- Matematik Konularını öğrenmenin sırrı;

%20 Dinleyerek

      %40 Okuyarak

           %60 anlatarak

               %90 Tekrar Ederek

                   %100 Başkasına Anlatarak.

 

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü
Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeninden Dokuz düşünce

-En İyi Matematik bilen öğrencilerin dokuz düşüncesi vardır.

-Baktıklarında, berrak görmeyi düşünürler.

-Dinlediklerinde, iyi duymayı düşünürler.

-Görünüşleri bakımından, sıcak olmayı düşünürler.

-Davranışlarında, saygılı olmayı düşünürler.

-Konuşmalarında, doğru olmayı düşünürler.

-En İyi Matematik problemlerini çözerken ciddi olmayı düşünürler.

-Matematik dersinde kuşkuya düştüklerinde, En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine Matematik sorularını nasıl soracaklarını düşünürler. Öfkelendiklerinde, sorunları düşünürler.

-YKS Matematik – Geometri deneme sınavlarında netlerini nasıl artıracaklarını düşünürler.

 Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Hocası ile GERÇEK BİR DOSTLUK SINAVI…

Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni ile Matematik & Geometri dersini çok seven öğrencisi dostluğun ve arkadaşlığın konu edildiği bir söyleşiden çıkmışlar yolda birlikte yürüyorlardı.

Biraz ileride yolun kenarında, iki köpeğin koyun koyuna sokulmuş, birlikte uyumakta olduklarını gördüler. Öğrencisi biraz söyleşinin etkisi altında kalarak, bu görüntü karşısında çok duygulandı ve bu duygusunu Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni ile paylaşmak istedi.

“Efendim, şu manzaraya bakın” dedi. “ne denli ve bir ders alınacak dostluk örneği, değil mi?” En iyi Matematik Yüz-Yüze Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni, öğrencisinin bu heyecanı karşısında hafifçe gülümsedi gülümsemedi ve kişisel çıkarların nice dostlukları yakıp kul ettiğini anımsattıktan sonra, ona unutamayacağı bir ders verdi:

“Evlat, sen onların arasına bir kemik atıver de, bak o zaman gör dostluklarını,” dedi.

Bir dostluk, kişisel çıkra karşısında unutulmayacak denli sağlamsa, ancak bu durum karşısında bir değer ifade eder ve ancak o zaman onun adına “gerçek dostluk denilir.

 Tek dileğim, Matematik öğrenmek isteyip de öğrenemeyen öğrencilere, Matematik Özel Ders Beylikdüzü Ders öğretmeni, onların dünyasını aydınlatan bir ışık olmasıdır.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

16.09.2020

 

Leave a comment