Skip links

MATEMATİK ÖZEL DERS KÜÇÜKÇEKMECE

 MATEMATİK ÖZEL DERS KÜÇÜKÇEKMECE

Matematik öğrenmek için içte başaramazsanız dışta zor başarırsınız. Matematik Geometri dersinin her konusunda birebir hizmet alabilirsiniz. Uzman ve deneyimli Matematik Özel Ders Küçükçekmece Öğretmeniniz sizi yakından tanır. Beklentilerinizi anlar ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler için araştırma yapar. Matematik sorularını çözdükten sonra rahatla. Pozitif ol. İyilik seni bulsun. Konfüçyüs der ki, “Olgun öğrenci güzel söz söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyen öğrencidir.” Siz de kısa sürede Geometri için koyduğunuz hedefleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Üniversite YKS Geometri sınavında alacağınız puan sizin yaşam belirleyecektir. Bu kadar önemli bir sınava Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni ile hazırlanmalısınız. Böylece zamanınızı ve enerjinizi çok isabetli kullanacak ve kaynak seçimlerini  oldukça dikkatli seçeneğinizin doğru olduğundan emin olacaksınız. Böylelikle üniversite  Geometri sınavı hazırlanan bir öğrencinin bütün beklentileri ayağınıza gelecek her türlü destekten faydalanacağınızı bilmenizi isterim. Bu amaçla lise müfredatı ve geçmiş yıllardaki Geometri sınav soruları dikkatle incelik ve titizlikle en güzel alternatifleriyle sizin için analiz edilmiş; yorum gücü ve öğreticiliği yüksek Geometri Özel ders Küçükçekmeçe öğretmeni ile hazırlanmıştır. Hazırlanan ayırt edici ve rakiplerinize fark atacağınızı gösterecektir. Matematik Özel Ders Küçükçekmece öğretmeni, soruları tasarlarken Bu Matematik çok evreli bir bilimdir. Yayılma alanının ve derinliğinin sınırı yoktur. Bilim ve teknolojide olduğu kadar günlük yaşamda da vazgeçilmezdir. Çağlardan çağlara taşınan ulusal sınır tanımayan görkemli, sağlam, güvenilir ve evrensel bir ekindir.

Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders Küçükçekmece

İnsanoğlu varoluşundan beri korkuyla şüpheyle ve merakla evreni bilmeye ve doğaya egemen olmaya çabalamıştır. Gizlerini bilmediği için doğa olaylarını, yüz binlerce yıl boyunca, ya korkuyla gözlemiş ya da bir kaos olarak görmüştür. Oysa evrenin mükemmel bir düzeni vardır. Bugün ay ve güneş tutulmalarından korkmuyor ve bu olayları basit aritmetik cebir ve geometri bilgileri ile açıklayabiliyoruz. Işığın nasıl yayıldığını biliyoruz. 

Romantizmin başlıca kaynağı olan aya ayak basıyoruz…

Bütün bunları matematikle yapıyoruz.

Matematik yalnızca çağdaş bilim ve tekniğin temel aracı değildir…

Tıp, sosyal, siyasal, ekonomik bilimler v.b. matematiksel yöntemlere büyük ölçüde dayanmak zorundadır.

Kısaca, Geometri insan aklının yarattığı en büyük ortak değerdir. Evrenselliği onun gücüdür. Çağları aşarak bize ulaşmıştır. Çağları aşarak yeni kuşaklara ulaşacaktır. Büyüyerek, gelişerek, insanlığa hizmet edecek; her zaman taze ve doğru kalacaktir.

Matematiğin uygulanmadığı hiçbir teknik alan yoktur.

Daha fazla bilgi almak için iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Geometri Özel Ders hocası sizlere, başarılar diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

01.11.2014

Leave a comment

  1. İyi çalışmalar dilerim hocam. Güzel yazılarınız gençlere ışık tutsun.

  2. İyi çalışmalar dilerim hocam. Güzel yazılarınız gençlere ışık tutsun.