Skip links

Matematik Özel Ders Mimaroba

Matematik Özel Ders Mimaroba

Matematik Özel Ders Mimaroba hocası diyor ki: YKS matematik sınavları için hedefleriniz var. Peki, zihniniz buna hazır mı? Son zamanlarda YKS Matematik sınavları ile ilgili herhangi bir karar aldınız mı? Matematik Geometri öğrenmek için haydi çalışmaya diye bir ses yükseliyorsa, işte o zaman geleceğiniz emin ellerdedir. Matematik Birebir Özel Ders Beylikdüzü Hocanız size hem okul derslerinizde ve aynı zamanda hem de lise son sınıfta gireceğiniz YKS = TYT +AYT Matematik üniversite sınavlarında yardımcı olur.

Matematik Özel Ders Mimaroba Hocası için, Matematik  derslerinde başarı, zamana yayılmış kapsamlı bir çalışma ile sağlanır. Dahası, Matematik temel gerektiren bir derstir. Bu yüzden hem okul hem de YKS = TYT +AYT  Matematik sınavları için, başarınızı artırmanın doğru yolu, öğrencilik bu yıllarından itibaren iyi bir alt yapı ile temel Geometri dersini etkin, disiplinli bir çalışma ile gerçekleşir. Matematik derslerinde başarı yalnızca bir konu ile ilgili kural veya bağıntıları bilmekle ya da teorem ve bilgileri körü körüne ezberlemekle sağlanamayacağını bilmeniz gerekir. Her konu ile ilgili yüzlerce özgün sorular çözerek öğrendiklerinizi pekiştirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle konunda uzman olmuş iyi bir tecrübeli Ataköy Matematik Özel Ders öğretmeninize ihtiyacınız olabilir. Ayrıca, iyi bir kaynakta konular anlaşılabilir bir biçimde anlatılmalıdır. Ayrıca, seçeceğiniz kaynakta egzersiz yapacağınız bol soru bulunmalıdır. Özellikle, TYT matematik Geometri sınavında çıkan soruların büyük bölümü 10.sınıf konularından çıkmaktadır. 10.sınıf Matematik kitabını çalışırken sadece bu yıla değil geleceğe de hazırlık yaptığınızı unutmamanız gerekmektedir.

ÜNİVERSİTE HEDEFİ İÇİN AMAÇ BELİRLEMEK ÖNEMLİDİR

Ulaşmak istediğiniz hedefler size ait değilse, onlara ulaştığınızda aslında tam da istemediğiniz bir şeye sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz. İşin daha kötüsü, tüm emekleriniz ve  çabalarınız hatta zamanınız da boşa gitmiş olabilir. Bu yüzden YKS Geometri sınav için bir hedef belirlerken, öncelikli olarak o hedefin sizin istediğiniz bir şey olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Hedefleriniz; aileniz, arkadaşlarınız, yaşadığınız koşullar tarafından belirlenmemelidir. Bu yüzden başkalarının sizin hedeflerinizi  belirlemelerine izin vermeyiniz.

Matematik Özel Ders Mimaroba hocası için, hedefleriniz anlamlı olmalıdır. Hedefleriniz ne kadar anlamlı ise sabahları canınız istemese bile yataktan çıkma istediği ve enerji verecektir. Kendinizi tutarlı bir biçimde  Geometri dersini çalışma eylemine geçirecektir. Şayet bunlar sizi heyecanlandırmıyorsa aklınıza şunu getirebilirsiniz. “Disiplin size kilolarca uygularken, amaçsızca akıp giden bir öğrencilik yıllarının pişmanlığı tonlarca uygular.”

Matematik Özel Ders Mimaroba hocası, içten gelen duygularla düzenli çalışan bir öğrenci için Matematik //Geometri korkusunu yeneceği kanısındadır. Mimaroba Matematik Özel Ders Hocası sizlere başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

15.12.2021

 

Leave a comment