Skip links

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

YKS MATEMATİK SINAVLARI İÇİN

BAŞARI YOLCULUĞU

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü
Matematik Özel Dersi Beylikdüzü

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü hocası ile YKS Matematik Geometri konularını öğrenmek, sizi yarına hazırlayan, bugün yaptıklarınızdır. Siz neye hazırsanız, o da size hazırdır. YKS Matematik Geometri sınavları için çalışmak, devamlılık yorgunluktan üstündür. Bazı öğrenciler YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlanmayı ekmek için milyonlarca sebep bulabilir.

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü öğretmeni ile YKS Matematik-Geometri sınavlarına hazırlanarak üniversiteye girmek için, başarının ilk şartı, YKS = TYT + AYT Matematik sınav sisteminin gerçeklerini bilmeniz ve başlangıç hamlesini buna göre yapmanızdır. Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası olarak ben, başarıyla sonuçlandıracağına inandığım bir yarışın startını vermeye şu an hazırım. Birlikte başladığımız bu yolculuğun bir “Başarı Yolculuğu” olacağına, mutlulukla tamamlanacağına içten gelen duygularla inanıyorum. Belirsizlik öğrenciyi yorar, bilmediği şeyler de öğrenciyi korkutur. Bu YKS Matematik sınavına hazırlık yolculuğunun başarı ile sonuçlanması için yola çıkarken hiç bir şeyin belirsiz olmaması gerekir. Aynı zamanda karanlık bırakılmaması gerekir.

Matematik Özel Dersi Beylikdüzü hocanız bu işlevi yerine getirmek, sınavla ve çalışma sistemiyle bilmedik hiç bir şey bırakmamak üzere her zaman yanınızda olacaktır. En büyük amacım varacağınız limana sizi yormadan, üzmeden tehlikelere atmadan ulaştırmaktır. Başarıya giden yolu çok iyi biliyorum. Sizin ilk defa karşılaşacağınız engelleri, yaşayacağınız sıkıntıları ben defalarca yaşadım. Eğer siz bana güvenir, önerilerime kulak verirseniz oluşturacağımız görevdeşlik sizleri dileklerinize ulaştırır. Bu güne kadar elde ettiğim sonuçlar bunun en somut kanıtıdır.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, öğrencilik hayatındaki başarı bazen önümüzdeki sürece nasıl baktığımız ile ilgilidir. Eğer YKS Matematik Geometri sınavının senin için ne anlama geldiğini bilirsen hedefe kesin ulaşman için elinde çok iyi bir ipucu olur. YKS Matematik- Geometri sınavları sizde hangi duygu ve düşüncelerin oluşmasına neden olduğunun cevabı, sizi başarıya ulaşmanızda oldukça belirleyici rol oynar. Çünkü YKS Matematik sınavlarına nasıl bir anlam yüklüyorsak, hazırlık süreci içinde sınav ilgili yaşadıklarımıza vereceğimiz tepkiler de bu yönde olacaktır.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni ile YKS Matematik-Geometri konularındaki çıkan soruları tam olarak çözebilmek için neler yapabilirsiniz?

-Nasıl bir sınava hazırlandığınızı öğrenin. Hazırlandığınız sınavın yapısı, soru dağılımı ve psikolojik hazırlık boyutunu iyi düşünmemiz gerektiğini asla unutmamalıyız.

-Hedeflerinizi çok iyi belirleyin.

-İnançlı bir şekilde, başarıya odaklı iyi bir çalışma temposu oluşturun.

-Tekrara dayalı, verimli ve etkili öğrenme yöntemlerini kullanın. YKS Matematik Geometri sınavlarına hazırlık    sürecinde çok değil, verimli çalışmanın önemini unutmayın.

-Zamanınızı iyi değerlendirin. Zaman tekrar kazanılamayan tek servettir. Hazırlayacağınız etkin çalışma programında dengeyi ve sosyal hayatı dengeleyin.

YKS Matematik Geometri Sınavlarının sonuçlarını iyi değerlendirin ve sizi bir adım öteye götürecek stratejiler belirleyin. Herkes için iyi öğretmen kendisidir. Eksiklerini bilmek ve oraya nokta atışı yapmak sizi bir adım daha öteye götürür.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası sizlere, başarı  azminin, yaşama sevincinin asla eksilmediği ve dileklerinize ulaşmanız bir yıl diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

30.03.2020

Leave a comment