Skip links

Matematik Yüz Yüze Özel Ders Bakırköy

Matematik Yüz Yüze Özel Ders Bakırköy

YKS MATEMATİK GEOMETRİ SINAVLARI İÇİN KARAR ANI

Matematik Yüz Yüze Özel Ders Bakırköy Hocası der ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken çok dikkatli olmalısın. Yatarak Matematik dersini çalışmamalısın. Televizyona takılıp kalmamalısın. Aşırı sınav kaygısı duymamalısın. Motivasyonun çok iyi olmalıdır. Çok iyi düzenli tekrar yapmamalısın. Planına sadık kalmalısın. Arkadaşlarına “hayır” diyebilmelisin. Çözemediğin soruları çözmeye çalışmalısın. Asla kendinizi başkaları ile kıyaslamalısın.

Matematik Yüz Yüze Özel Ders Bakırköy hocasına göre, hayat Matematik// Geometri ile oyun gibidir.  Kartlarda yazılı Matematik //Geometri problemlerini çözemeyebilirsin, fakat elinde yazılanları kullanma ve düşünme sana bağlıdır. İstediğin oyunu kurabilmen için Matematik Özel Ders Bakırköy hocanla beraber hareket edersen istediğin sonucu alabilirsin. Kendi geleceğin ile ilgili planın olmazsa, başkalarının planına dâhil olursun. Bu durumda senin geleceğini başkalarının eline teslim etmiş olursun. Eğer ayaklarının üstünde yaşamak istiyorsan, yol yakınken Matematik //Geometri derslerine vakit ayırıp öğrenmelisin, yoksa dizlerinin üzerinde yaşarsın, bu da seni gelecek yaşamında mutsuzluğa götürür. Bu düşünce senin kararındır, başkalarının değil. Yol yakınken sen, tecrübeli yol arkadaşının sesine kulak vermelisin. Benden sana tavsiyem, Bakırköy Matematik Özel Ders Yeşilköy öğretmeninle anlamadığın Matematik//Geometri konularını birer birer tespit et. Bu işi yarına bırakma. Zaman akıp gidiyor, yoksa istesen de yapamazsın.

Matematik Yüz Yüze Özel Ders Bakırköy hocanıza göre, Matematik Geometri için, hedeflediğin netlere ulaşmanız için, düzenli ve verimli bir çalışma planı ile ulaşabilirsiniz. Başka bir deyişle, oyunu kuralına göre oynarsanız önünüzde hiçbir engel duramaz. Okul arkadaşlarınla geçen güzel zamanlar, iyi hatıralar, bolca gülmelerin yanı sıra başka unsurları da içinde barındırır.

Matematik //Geometri sınavları ardından bir dönem gelir yaz tatilini iple çekeriz. “Ah şu sınavlar denen karın ağrısı neler getirmedi başına neler!” Sınav dönemi yaşlaştığında karın ağrıları ile birlikte kronik baş ağrıları da kendini göstermeye başlar. İnsan kendisini kötü hissedesi geliyor değil mi? “En azından sınav dönemi bitene kadar hastamı olsam acaba?” diyebilirsin!  Fakat kontağı kapattığın yerden tekrar devam edeceğin için, bu düşüncenin sana faydası olmayacağını bilmelisin. Yine de bunu aklından geçirme! Böylece, sınav sonuçları ve tercihler gelip kapına dayandığında çok daha üzülürsün. Bakırköy Matematik Özel Ders Hocası için, Dahası, annen, diğer taraftan baban söylenip duracak. Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmenine gelince o zaten bir sürü testlerle boğuşmanı zaten sağlamıştır.

 Matematik Özel Ders Bahçeşehir Hocası sizlere, başarınızın devamlı artarak devamı diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

24.09.2021

 

 

 

Leave a comment