Skip links

YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü

YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü

YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü Hocası diyor ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken hayal gücü her şeydir. Sizi bekleyen en iyi güzelliklerin ön izlenmesi gibidir. Matematik dersine çalışmak uçup giden bir alışkanlıktır. Bırakması çok kolay, yeniden başlaması çok zor bir alışkanlıktır. Çok güzel  söylemiş ünlü bir düşünür: “Hiç kimse Matematik için geriye gidip yeni bir başlangıç yapamaz; ama bugün bir son bir hamle yapıp yeni bir başlangıç yapabilir.”

YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü
YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü

YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü Hocasına göre, çocuğuna değer veren anne- babalar, çocuk eğitiminde Matematik dersi için bilerek ya da bilmeyerek hatalar yapabilmektedirler. YKS Matematik gibi önemli derslerdeki hatalar çocuğun geleceğini ipotek altına almadan hemen fark edilir, bazen de çok geç fark edilerek çocuğun geleceğini karartabilir. Dahası, burada çok önemli olan hatanın farkına varabilmek ve telafi etmeye çalışılmalıdır. Hatanın görülmesi, zaten çözüm için alınacak ilk adımdır ve çok önemlidir.

NEREDE HATA YAPTIK DEMEMEK İÇİN AMAN DİKKAT!

YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü için öğrencilerin Matematik derslerinde başarı kalitesi, karşılarına çıkan problemlerle değil, problemlere verdikleri tepkilerle ölçülür. Mantıklı düşünen bir öğrenci bunu çok iyi bilir. Başına ne gelirse gelsin, bunları bir amaç için kullanır. Örneğin, katıldığı YKS Matematik sınavında hedeflediği başarıya ulaşamayan bir öğrenci, “Hep böyle oluyor, ben kazanamayacağım.” Biçiminde olumsuz bir yorum yaparak kendisini ümitsizliğin kör kuyusuna atar. Oysa aynı öğrenci, “Önümde yeni bir zaman dilimi var, eksiklerimin farkındayım, elimden gelenin en iyisini yapabilirim.” Derse öğrencilik yaşantısının en güzel renkleri ile capcanlı bir şekilde oluşturmanın kendi elinde olduğunun farkında olduğunun farkına varır. Ancak, sorun ebeveynlerse, bu durumda Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeninden destek isteyebilirler. Alanında önemli bir tecrübesi olan Bahçeşehir Matematik  Özel Ders Öğretmeni, siz değerli anne ve babaların sorunları nasıl çözebileceğine dair, ipuçları verecektir. Yeter ki doğru zamanda ve doğru yerde doğru zaman diliminde Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası bulman olmalıdır.

YKS Matematik Birebir Ders Beylikdüzü hocası, bu yazıyı okuduğun gün belki de hayatının en önemli dönüm noktalarından birisi olacağını düşür. Dahası, gelin bugün istediğimizi kararlılığımızla birleştirerek yepyeni ufuklara rüzgârdan etkilenmeyen kontrolü bizde olan yelken açalım. Güzel işleri ve mucizeleri çalışan öğrenciler gerçekleştirir. Ayrıca, öğrencilik yıllarındaki Matematik için kurduğumuz düşler gerçekleşmek ister! YKS Matematik derslerinde başarı düşlemek sorumluluk ister. Düşlerin peşinden gitme sorumluluğu vardır. Yoksa Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocasından ders alsan da sonuç hüsran olabilir. Dahası, “Boş Hayaller” der bazıları, evet boş hayallerdir, ta ki biz içini dolduruncaya kadar. Matematik Geometri için düş öğrencilik hayatımızın amacıdır.

Sonuç olarak, Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası sizlere YKS Matematik sınavlarında başarılar diler.

Cevat Karakayalı

Math Cevat Tutor

03.05.2022

Leave a comment